Sousedé
(1/11)
uvodni_3.jpg
4 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců rozhodne licitace.
ID nemovitosti:66
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Datum aktualizace:12. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedinečný byt s balkonem se nachází v 2.NP zadního traktu domu na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Jedná se o dvoupokojový byt s balkonem, který je přístupný z obou pokojů s výhledem na městský palác Templ. K bytu náleží i sklepní kóje. Byt se nabízí s většinou vybavení.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
66
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
58m2
Místností
2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Štěpánek
Zdeněk Štěpánek
Zobrazit
kontakt
DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé