Sousedé
(1/16)
1 200 000 Kč
ID nemovitosti:10725
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:43 m2
Podlahová plocha:43 m2
Datum aktualizace:22. února 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Byt v soukromém vlastnictví 2+kk (43,6 m2) v Bílině, části Újezdské předměstí, ulice Mírová 339. Dům je po celkové revitalizaci: zateplení, fasáda, střecha, plastová okna, odpady, výtah. Velmi čistý a klidný vchod.
Byt se nachází ve druhém patře (3. NP s výtahem) a je po částečné rekonstrukci, ve velmi dobrém stavu. V jednom pokoji zbývá položit krytinu.

Fond oprav je pouze 1.311,-Kč + poplatky za energie tj. otop, vodné a elektřina. Byt je vzhledem k nízkým nákladům také vhodný jako investice.
Ihned volný.

Případné financování vám zajistíme. Více konkrétních informací u makléře 7dní v týdnu. Možné také nabídnout jinou svou nemovitost protiúčtem (byt, garáž, zahradu, pozemek, aj).

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
10725
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
43m2
Obytná plocha
43m2
Užitná plocha
43m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Macháček
Petr Macháček
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé