Sousedé
(1/6)
1
3 990 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK.
ID nemovitosti:08221696
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Datum vložení:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme bytovou jednotku 2+kk (52 m2) se zahrádkou (22 m2).Byt se nachází v Brně na ulici Škroupova, celý dům prošel kompletní rekonstrukcí - nové rozvody elektřiny, vody, plynu. Nové laminátové podlahy v pokojích, kompletně nová koupelna, příprava na kuchyňskou linku.Za domem se nachází společná terasa a za ní zahrada, která je rozdělena tak, že ke každému bytu patří určitá část.Okna jsou nově vyměněná za plastová. Podlahy jsou kombinací laminátové podlahy a dlažby.Vytápění i ohřev TUV zajišťuje plynový kotel.Kousek od domu autobusová zastávka Škroupova, odkud je pohodlný dojezd do centra. Do 5 minut nájezd na dálnici D1, D2.Finanční servis přímo na míru vašim požadavkům a získání nejvýhodnějších podmínek pro vás zajistí finanční specialistka www.magdalenamandelikova.cz.Cena za nemovitost: 3.990.000 Kč + provize RK.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
08221696
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha sklepa
7m2
Užitná plocha
52m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Marek Svoboda
Marek Svoboda
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé