Sousedé
(1/9)
01
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, včetně provize
ID nemovitosti:08221566
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:48 m2
Datum aktualizace:31. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Apartmány v objetí přírody pod Kralickým Sněžníkem na Dolní MoravěVÝJIMEČNÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST!Představujeme Vám výjimečný projekt novostavby apartmánů v klidné části horského resortu Dolní Morava, jednoho z nejzajímavějších míst Jeseníků. Krásné klidné místo vzdálené pouhých 5 min od resortu Relax sport.Výstavba domů je velmi zajímavě řešena s důrazem na citlivé zasazení do okolní přírody. Malý počet apartmánů zaručí nerušené soukromí.Dispozice apartmánů: 1. NP 2+kk 48 m2 s terasou, 2. NP 48 m2 s balkonem, půdní prostor 30 m2. Ke každému apartmánu náleží terasa nebo balkon, sklep, parkovací místo přímo u domu, zahrada.Vybavení apartmánů: kuchyňská linka, klimatizace, hliníkové předokenní žaluzie, v koupelně sprchový kout, zařizovací předměty Villeroy§Boch. Podlahy koupelna a zádveří keramická dlažba, obývací prostor dřevěné 15 mm, plastová okna s termoizolačním trojsklem, podlahové elektrické vytápění FENIX, bojler na ohřev teplé užitkové vody.Terasy jsou z vysoce odolného tropického dřeva GARAPA, fasádní prvek prvotřídní modřín Rhombus, skandinávská střešní krytina RUUKKI.Apartmány kromě soukromého užívání nabízí i mimořádný potenciál pro zhodnocení investice formou celoročního pronájmu. Turistická oblast pod Kralickým Sněžníkem je skutečné království pro návštěvu v každém ročním období. Klid, čistý vzduch, krásné výhledy na malebnou krajinu s řadou jedinečných památek, dobře vybavená lyžařská střediska, skiareál Buková Hora v Červené Vodě, Čenkovice.Horský resort Dolní Morava je vzhledem k široké nabídce vyžití oblíbený po celý rok. V zimním období jedno z nejdynamičtěji se rozvíjejících zimních středisek - areál Relax&sport resort Dolní Morava www.dolnimorava.cz. Nejdelší visutý most na světě - SKY BRIDGE 721, stezka v oblacích, bobová dráha, lanové centrum, dětská hřiště, cyklotrasy, sjezdové tratě pro biky ap. Doporučuji prohlídku! Bližší informace včetně půdorysu, standardu a konstrukcí zašleme na vyžádání.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
08221566
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
48m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martina Jirmusová
Ing. Martina Jirmusová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé