Sousedé
(1/10)
2
5 850 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK
ID nemovitosti:05421308
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:69 m2
Datum aktualizace:7. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie73 kWh/m2

Popis nemovitosti

Byt 2+kk o velkorysé ploše 68,6 m2 (čistá plocha interiéru) v novostavbě bytového domu po čerstvé kolaudaci. Jednotka se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží bloku B developerského projektu PARK TOWER na ulici Lorencova 3791 ve Zlíně. K bytu náleží i sklepní kóje s plochou 1,5 m2. Díky umístění ve vyšším patře a jižní orientaci je byt vzdušný i světlý. Množství světla podtrhují navíc i velká okna. Obývací pokoj s kuchyňským koutem nabízí plochu 40 m2, což je v kontextu dnešní výstavby naprosto nemyslitelné. Kuchyňský kout na míru s vestavnými spotřebiči pak podtrhuje minimalistický, industriální ráz celého prostoru. Citlivě oddělená ložnice plynule navazuje na obývací pokoj a poskytuje velkorysou plochu bezmála 23 m2. Nabízí se tak možnost vybudování oddělená šatny díky dvěma vstupům. Kompromisy se nedělaly ani v koupelně, kam pohodlně umístíte pračku i sušičku. O komfort v bytě se starají dvě klimatizační jednotky. Na topení a ohřev vody slouží centrální domovní kotelna, která odebírá teplo z tepláren. Dalším benefitem je bezesporu lokalita. Ulice Lorencova se nachází v centru města a v dosahu je tak veškerá občanská vybavenost. Velmi příjemný je také zmodernizovaný park s dětským hřištěm, který se nachází přes ulici. I přesto, že je dům umístěn v centru města, budete mít díky orientaci do vnitrobloku klid a ticho v bytě. Pokud vás o tomto bytě zajímá více informací, rád vám pošlu odkaz s kompletními informacemi.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
05421308
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
69m2
Patro
3
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - David Gablas
David Gablas
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé