Sousedé
(1/8)
0.jpg
14 950 000 Kč
ID nemovitosti:017-11-240
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:3. února 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie85 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný byt o dispozici 2+kk nacházející se v posledním patře luxusního projektu Rezidence U Muzea. Byt je orientován na východ do klidné ulice. Jeho užitná plocha činí 60 m2. Součástí bytu je prostorná rohová terasa o ploše 48m2, ze které je nádherný výhled na Prahu. V bytě je kompletně dokončená koupelna s velkoformátovými obklady a dlažbou, vanou a toaletou. Byt je vybaven klimatizací a pancéřovanými vstupními dveřmi. K bytu náleží sklep a parkovací stání v garážích domu.Projekt se nachází v atraktivní lokalitě v centru Prahy a v jeho okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Projekt je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou – přímo u budovy se nachází vstup do stanice metra Muzeum a v těsné blízkosti jsou k dispozici tramvajové i autobusové zastávky.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
017-11-240
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
60m2
Plocha terasy
48m2
Patro
7
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Petra Křížková
Petra Křížková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé