Sousedé
(1/14)
20220701_082310
2 100 000 Kč
ID nemovitosti:00101
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:44 m2
Datum aktualizace:18. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2kk, 44 m2 Odolena Voda. Byt se nachází v suterénu domu. Byt je zařízen: sporák, digestoř, pračka, skříně. Okna plastová, na podlahách dlažba. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Do suterénu vedou schody i výtah. Nemovitost je v katastru nemovitostí zapsaná jako nebytový prostor, avšak je tolerováno jeho využití jako byt. Byt je ideální příležitostí na investici s následným pronajímáním (jako tomu bylo doposud). Dveře od bytu jsou nové bezpečnostní. V domě je možné využívat společných prostor - kolárnu. Parkovat lze před domem nebo v přilehlém okolí. V docházkové vzdálenosti zdravotní středisko, lékárna, ZŠ, MŠ, SŠ, Penny market, restaurace, BUS. Dobré spojení do Prahy autobusem, zastávka 3min chůzí. Doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
00101
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
44m2
Patro
-2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Kaplanová (Richterová)
Lenka Kaplanová (Richterová)
Zobrazit
kontakt
FINEM - REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé