Sousedé
(1/21)
Pohled na Čertovku
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:57035
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:23. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V centru Harrachova nabízím k prodeji krásný, dispozičně velmi dobře řešený byt 2+kk o celkové ploše 60 m2 s balkonem 12 m2, garáží a sklepem. Nachází se ve 4. patře bytového komplexu Čertovka s přímým výhledem na skokanský areál a ski centrum „Čerťák“ v Harrachově. Z garáže vyjedete tichým výtahem do 4. patra přímo k bytu. Bezpečnostními dveřmi se dvěma zámky vstoupíte do chodby, kde si odložíte kabáty, bundy a přezujete do pohodlné domácí obuvi. Z této chodby vedou samostatné dveře do ložnice, kuchyně, koupelny a obýváku. Vzhledem k tomu, že byt je situován na celou šířku budovy, je ložnice obrácena do lesa, a tudíž vás nic neruší v zaslouženém spánku. Obývák je naopak obrácen na jihozápad, je tedy příjemně prosluněn. Po sportovním vyžití, turistické túře si při kávě, či dobrém vínu zaslouženě odpočinete na rozlehlé terase s výhledem na Čertovu horu a můžete sledovat ruch centra Harrachova. Terasa je zastíněna dřevěnými otevíracími žaluziemi, takže si můžete pohodlně regulovat sluneční paprsky. Kuchyň je zařízena na míru vyrobenou linkou se spotřebiči. Dále koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC, obývák s vestavěnou skříní a ostatním zařízením. Podlahová krytina je kromě koupelny „plovoucí“ lamino. Topení je ústřední, dům má svou kotelnu a ohřev TUV je v bytě řešen bojlerem. Na garáž v suterénu navazuje zděný sklep. O dům se stará správce, takže je zde trvale naprostý pořádek a čisto. Harrachov snad nemusím příliš představovat, horské centrum s hotely, restauracemi, diskotékami, ale také kulturními památkami, sklárnou i úplnou občanskou obslužností se základní školou. Je výchozím centrem do Západních Krkonoš a Jizerských hor s nepřebernými možnostmi sportovního a turistického vyžití. Zimní sportovní aktivity ani nemusím představovat, ale i v letní období si přijdete na své. Krásné údolí Mumlavy s vodopádem, golfové hřiště na nedalekých Mýtinách. Z nedalekého Kořenova se vypravíte do Jizerských hor, přehradu Souš, osadu Jizerka a dalších nádherných míst této oblasti. Do Harrachova se dostanete autem, autobusem, ale také vlakem tzv. zubačkou z Tanvaldu. Náklady na bydlení se pohybují podle intenzity využívání bytu cca 7 tis. Kč. Vzhledem k tomu, že zatím nebyl dodán PENB je byt uveden v kategorii G, ale skutečnost je lepší. Byt svými parametry, umístěním apod. uspokojí i náročného uživatele. Sjednejte si prohlídku a uvidíte, že je tady nádherně.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Skeletová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
57035
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
60m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Arnošt Kocián
Mgr. Arnošt Kocián
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář VRCHLABÍ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé