Sousedé
(1/8)
Pohled na dům
1 498 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně právního servisu
ID nemovitosti:56581
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Datum aktualizace:25. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej obchodních prostor na zajímavém místě s velkou výlohou do ulice, o celkové ploše 70 m2, v obci Roztoky u Jilemnice, vzdálené 5 min. jízdy autem od města Jilemnice. Prostory disponují samostatným vchodem a vlastním sociálním zázemím. Jednotka nabízí široké využití, buď jako prodejna nebo může posloužit jako kancelář, či zázemí firmy.Vzhledem k dispozici je možná také změna užívání na bezbariérovou bytovou jednotku 2+kk, kdy okna budou na jih a západ a posedět si je možné na balkónu s příjemným výhledem do krajiny. Dům v současné době prochází rekonstrukcí.Veškeré i další informace při prohlídce prostor.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
56581
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
70m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Drahuše Třmínková
Mgr. Drahuše Třmínková
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář VRCHLABÍ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé