Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Bez popisku
4 635 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:N75934
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:14. srpna 2018
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+kk/B, 53,9 m2. Praha 5 - Košíře, ul. Tůmova. - Projekt Rezidence Park Kavalírka od společnosti SIANT BUILDING s.r.o. je moderní šestipodlažní bytový dům s jedním podzemním podlažím sloužícím pro parkování osobních vozidel, který nabízí 9 nových bytů a ateliérů o dispozicích 1+kk až 8+1 od 55 m2 do 375 m2.
Nabízíme k prodeje byt o dispozici 2+kk, umístěný v 2.NP bytového domu s výtahem.
Celková užitná plocha je 53,9 m2, byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (29 m2), pokoje (16,5 m2), předsíně (3,8 m2), koupelny (3,4 m2), WC (1,2 m a balkonu 2,4 m2, který není započítám do celkové podlahové plochy.

Novostavba se nachází v Praze 5, na pozemku v proluce stávající zástavby, v mírném svahu, ohraničena ze západu ulicí Tůmova, z východu a jihu ulicí Musílkova.
Jde o velmi atraktivní a klidnou lokalitu pražských Košíř, jež je Pražany často vyhledávaná za účelem bydlení.

Tramvajová zastávka Kavalírka je v těsné blízkosti projektu. Historické centrum je na dosah. Do nákupního centra Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl se dostanete za necelých 10 minut.

Dokončení projektu je plánováno na IV. Q. roku 2018. Do 15.7. 2018 možno provést klientské změny dle individuálních požadavků (obklady, dlažba, podlahy).

Projekt financován společností Oberbank AG pobočka Česká republika, veškeré platby jsou realizovány prostřednictvím jistotního účtu.

V ceně bytu není zahrnuta cena 1 parkovacího zakladače v podzemní garáži ve výši 284.350,- Kč včetně DPH.

Zajistíme pro Vás výhodné podmínky financování, případně pomůžeme s prodejem Vaší stávající nemovitosti.

Více informací o projektu naleznete na webových stránkách Kavalírka Rezidence Park (kavalirkapark s doménou cz) či přímo na osobní schůzce u nás v kanceláři. Po domluvě možné i prohlídky na místě samém. Doporučujeme!

Základní údaje

ID nemovitosti
N75934
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Gabriela Dolečková
Mgr. Gabriela Dolečková
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / ABSOLUTA Real, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde