Sousedé
(1/7)
2 700 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:2986
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:40 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu dispozice 2+kk v lokalitě Královský vršek v Jihlavě. Nabízíme k prodeji novostavbu bytu dispozice 2+kk ve vyhledávané lokalitě ulice Královský vršek v Jihlavě. Jedná se o právě realizovanou stavbu, která bude dokončena na podzim 2023. V celém domě vzniká aktuálně 8 bytových jednotek s tím, že byty 2+kk jsou celkem 2. Rozdílná je jejich podlahová plocha. Oba byty této dispozice jsou situovány v 1. NP této dvoupodlažní budovy. Jedná se o byty o podlahové ploše 39,85 m2 a 53,79 m2 viz. dispoziční plánek s vyznačením těchto dílčích jednotek. Díky menšímu počtu bytů se jedná o komornější a klidnější bydlení. Vytápění bude zajišťovat společná kotelna v domě. Byty budou kompletně dokončené vyjma kuchyňské linky, aby si noví majitelé mohli doladit finálně byt dle svých představ. Aktuálně je možné si byty rezervovat. Třída energetické náročnosti je aktuálně uváděna \"G\" pouze kvůli aktuální prezentaci, avšak reálná hodnota bude podstatně lepší díky využití moderních technologií při výstavbě. PENB však bude teprve vypracován, proto je z legislativních důvodů uváděno \"G\".Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání. S vyřízením hypotečního úvěru zdarma pomůžeme.

Základní údaje

ID nemovitosti
2986
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
40m2
Užitná plocha
40m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
8
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Florián
Zdeněk Florián
Zobrazit
kontakt
1. Nonstop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé