Sousedé
(1/4)
5 180 070 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, provize a právních služeb
ID nemovitosti:13984
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:56 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:13. dubna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie95 kWh/m2

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme moderní bydlení v nízkoenergetickém bytovém domě v nově vznikajícím projektu „Bytový dům Hradišťská“ ve Starém Městě, okres Uherské Hradiště. Projekt je ve fázi výstavby, dokončení stavby 06/2024. Jedná se o třípodlažní cihlový bytový dům s výtahem a parkovacím stáním. Byt s označením B 3.3 o velikosti 2+KK s lodžií se nachází v 3.NP, celková plocha bytu je 56,5 m2, lodžie o velikosti 9,2 m2. Podlahové vytápění a ohřev vody je tepelným čerpadlem voda/země s hlubinným vrtem, v koupelně je navíc elektrický otopný žebřík. Okna jsou plastová s trojsklem, lodžie jsou zastíněny posuvnými kovovými lamelami. Vinylové podlahy, dlažby, keramické obklady, zárubně, dveře z obložkového lamina a kompletní vybavení koupelny je zahrnuto v ceně bytu. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.bytyslovacko.cz.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
13984
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
57m2
Užitná plocha
57m2
Plocha lodžie
9m2
Patro
2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Marie Suchánková
Marie Suchánková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé