Sousedé
(1/9)
4 696 000 Kč
Poznámka k ceně: cena garážového stání 333.500 Kč
ID nemovitosti:N04478
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:43 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej apartmánu 2+kk v novém komplexu na břehu Labe v kouzelném místě v centru Vrchlabí.

Bytová jednotka je součástí projektu Riverside Vrchlabí, který zahrne dvojici bytových domů na opačných březích Labe propojenou soukromou lávkou. Na prodej je celkem 56 apartmánů a více než 60 parkovacích stání. Zázemí domů budou tvořit lyžárny, kolárny a společná recepce, v přízemí domu B v Labské ulici vznikne menší komerční prostor. Nově stavěné apartmány Riverside Vrchlabí se mohou stát vaší základnou pro zimní i letní dovolenou i výnosnou investicí. Díky poloze nedaleko náměstí máte k dispozici veškeré zázemí tohoto podhorského města. Skibusem je snadno dosažitelný skiareál Herlíkovice-Bubákov, v blízkosti se nalézají další 3 oblíbená lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna.

Nabízený apartmán (B 309) situovaný ve 3. nadzemním podlaží bude mít podlahovou plochu 42,5 m2. Je orientován jihozápadním směrem do klidné ulice v historické části Vrchlabí s nízkopodlažní zástavbou. Spolu s bytem je prodáváno garážové stání na zakladači v ceně 333.500 Kč. Garážová stání jsou v přízemí objektu, v každé sekci je výtah.

Standardní vybavení budou tvořit dřevěná eurookna, obložkové zárubně, vinylové podlahy s dekorem dřeva, moderní zařizovací předměty v koupelnách. V domě B bude plynová kotelna zajišťující topení a ohřev teplé vody. Jednotky budou připojeny na vysokorychlostní Internet.

Termín dokončení: listopad/prosinec 2023.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
N04478
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
43m2
Užitná plocha
43m2
Patro
2. patro
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Velebil
Pavel Velebil
Zobrazit
kontakt
TIDE REALITY,spol. s r.o.

© 2024 Sousedé