Sousedé
(1/7)
4 834 000 Kč
ID nemovitosti:N04410
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Příjemný světlý byt 2+kk v novostavbě na břehu Labe v historickém centru Vrchlabí s kolaudací již v prosinci tohoto roku. Byt B201 je umístěný v 1. patře (2. NP) a sestává z předsíně, komory, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny s WC, sprchovým koutem a místem pro pračku. Obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad.

Nově stavěné apartmány Riverside Vrchlabí se mohou stát vaší základnou pro zimní i letní dovolenou i výnosnou investicí. Díky poloze nedaleko náměstí máte k dispozici veškeré zázemí tohoto podhorského města. Skibusem je snadno dosažitelný skiareál Herlíkovice-Bubákov, v blízkosti se nalézají další 3 oblíbená lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna.

Komorní projekt s 56 byty leží v hezkém klidném místě na břehu Labe v těsné blízkosti historického centra Vrchlabí. Dvojice bytových domů na opačných březích řeky bude propojena soukromou lávkou, která usnadní obyvatelům obytného souboru cestu do přírody i do samotného centra. Koncepce projektu umožňuje využití bytu jak pro rekreaci tak ke stálému bydlení. Všechny jednotky budou kolaudovány jako byty, domy mají výtahy, zázemí domů budou tvořit lyžárny, sklepy a garážová stání.

Standardní vybavení tvoři dřevěná eurookna, obložkové zárubně, moderní obklady a dlažby a zařizovací předměty. Spolu s byty jsou prodávána garážová nebo venkovní parkovací stání s cenou od 330.000 Kč, u vybraných bytů je možné přikoupit sklep.

Prohlídky bytů jsou možné na základě domluvy ve všední den i o víkendu

PENB C

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
N04410
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Patro
1. patro
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Velebil
Pavel Velebil
Zobrazit
kontakt
TIDE REALITY,spol. s r.o.

© 2024 Sousedé