Sousedé
(1/25)
dsc09928-edit.1666343743.jpg
8 690 000 Kč
ID nemovitosti:N97186
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:27. února 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji jedinou volnou jednotku 2+kk ve skvělém projektu "DOLCE VITA" v Harrachově.

Objekt je umístěn v klidné části obce, mimo hlavní turistický ruch, v blízkosti lesa, přesto se skvělou dostupností všech služeb i sjezdovek.

Při výstavbě domu, dokončeného v roce 2021, byly použity materiály, zaručující příjemné a moderní bydlení a respektující okolní přírodu a horské prostředí.

Bytová jednotka o celkové ploše 52,5 m2 je připravena k okamžitému užívání. Z kuchyně i ložnice je vstup na prostorné balkóny, orientované k potoku a lesu.

V suterénu domu je Vám k dispozici prostorné parkovací místo v kryté garáži a sklep o velikosti 8 m2, kde pohodlně uložíte zimní i letní sportovní vybavení.

Pro všechny obyvatele domu je k dispozici finská sauna se vstupem přímo do potoka, místo ochlazovacího bazénku.

V Harrachově najdou prostor pro spokojené trávení volného času všichni milovníci hor, zimních i letních sportovních aktivit. Zároveň si Harrachov stále zachovává příjemného kouzlo tradičního horského střediska. Oblíbená lokalita skialpinismu. Přímo u nástupu do běžecké stopy, 30 min k oblíbeným termálním lázním v Cziermy Teplickie (PL). Množství kvalitních restaurací.

Jednotka je ve vlastnictví společnosti s r. o., je možné také prodej společnosti za částku 6.000.000 Kč (s převzetím zbytku úvěru na nemovitosti).

Vřele doporučuji prohlídku této ojedinělé nabídky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97186.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97186
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
8m2
Užitná plocha
53m2
Patro
2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petr Fára
Ing. Petr Fára
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé