Sousedé
(1/25)
026a.1662456533.jpg
7 200 000 Kč
ID nemovitosti:N96436
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Datum aktualizace:30. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi byste relaxovali na svém krkonošském apartmánu s úžasnými výhledy, jež je součástí golfového hřiště a k němu přilehlému wellness hotelu, zároveň vedle sjezdovky a obrovského dětského parku?
Pokud ano, jeden jsme si pro Vás připravili.
K dispozici je apartmán 2+kk 52m2(44m2 apartmán+8m2 technická místnost) se dvěmi terasami, na vlastním pozemku 374m2 s vyhrazeným parkovacím stáním.
Apartmán je součástí projektu Apartmány Hrádeček https://www.hradecek.cz/ a partnerského Grund resort Golf & Ski https://www.grundresort.cz/ s restaurací a wellness, je jej tedy možno využívat jak k vlastní rekreaci, tak pronájmu(o komplet správu včetně úklidu se stará správcovský tým).

Samotný apartmán se skládá ze vstupní chodby s prostornou šatní skříní, velkým obývacím pokojem s kuchyňským koutem se vstupem na rozlehlou terasu s překrásným výhledem. K dispozici je také prostorná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Poslední místností je ložnice, která má vsup na zahradní terasu. K dispozici je i technické zázemí k uskladnění sportovního či zahradního náčiní.
Apartmán je plně vybaven včetně myčky, indukční desky, prémiové trouby, pračky se sušičkou- je tedy vhodný i k dlouhodobým pobytům (stávajícím majitelům skvěle posloužil k pobytu během celého půlročního covidového období).

Nemovitost má skvělou polohu jako výchozí bod k výletům po Krkonoších: Jánské lázně+stezka v oblacích/Černá hora 6km, Pec pod Sněžkou 15km, Horní Malá Úpa 20km, Špindl 30km, zároveň oproti uvedeným střediskům nabízí nerušený klid a soukromí k odpočinku-jak pasivnímu, tak aktivnímu.
Okolní kopce a louky s romantickými výhledy přímo vybízí k procházkám či tůrám. Pro sportovce za domem golf, parádní cyklovýlety, v zimě lyžování na přilehlé sjezdovce či běžky po vyfrézované trati přímo na golfovém hřišti. Nudit se tady určitě nebudete, komplexnost využití nemovitosti je velkou výhodou. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96436.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96436
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
52m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Smorada
Petr Smorada
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2023 Sousedé