Sousedé
(1/17)
img-5020.1684493567.jpg
5 110 500 Kč
ID nemovitosti:N92254
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Podlahová plocha:58 m2
Datum aktualizace:19. května 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme do osobního vlastnictví byt ke koupi , o dispozici 2+kk, o čisté obytné ploše 58,34m2, ve 2. NP (1. patro) bezbariérového domu (budova C, byt č.8) s výtahem, v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, vedle volnočasového areálu na začátku Bakova nad Jizerou. Volnočasový areál Vám nabídne relaxaci a nebo perfektní okruh pro brusle a sportovní vyžití.

Tento byt má lodžii s výhledem do vnitrobloku. Je velice hezky řešen a je situován na jižní stranu. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 26,39m2, ložnice 19,11m2. Sklep a vyhrazené parkovací stání ve vnitrobloku domu. Lodžie jsou odděleny vždy příčkou, díky tomu máte dostatek soukromí a klidu.

Projekt nám nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovým koutem a hydromasážním panelem ASTREA. Samostatné WC s bidetovou sprchou. Můžete si vybrat ze dvou variant obkladů a dlaždic (teplé a studené odstíny). Vinylová podlaha, kterou si sami vyberete u nás v buňce na stavbě. Podlahové elektrické vytápění Vám zajistí dostatečné teplo kdykoliv v roce, kdy se Vám bude chtít. Okna s trojskly zajistí perfektní klid a udržení tepla, nebo naopak v létě chládek. Byt bude k nastěhování v říjnu 2023!

Kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE si můžete vybrat u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď.

Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika nebo pošta.

Bakov nad Jizerou má pestré sportovní vyžití. Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje. Máte zde spoustu možností pěší turistiky a cyklostezek.

Stačí Vám teď jen 20% z kupní ceny, zbylou část budete platit až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy, to je srpen, září tohoto roku. Financování Vám rádi zajistíme. Prohlídky jsou možné už teď, tak neváhejte a přijeďte si vybrat. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92254.

Základní údaje

ID nemovitosti
N92254
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
1m2
Užitná plocha
58m2
Plocha lodžie
6m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Petržílková
Hana Petržílková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé