Sousedé
(1/7)
2 190 000 Kč
ID nemovitosti:6887MR
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:47 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:31. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný byt ve vlastnictví o velikosti 2+1, který se nachází  v Hodoníně, na ul. Janáčkova, v podkroví dvoupodlažního zděného domu. Celková plocha bytu s přísl. je 47 m². Dispozice - dva pokoje, kuchyně, chodba, koupelna, WC, 2x podkrovní komora. Vytápění elektrickými akumulačními kamny, ohřev vody el. bojlerem. V bytě jsou plastová okna a plovoucí podlahy. Příslušenstvím je sklep 1,3 m². U domu je společná zahrada. Byt se nachází v klidné části města, nedaleko centra Hodonína. V blízkosti je škola, školka a malý park s dětským hřištěm. Byt je částečně vybavený. PENB nebyl předložen, zákonná povinnost prodávajícího bude splněna k podpisu kupní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
6887MR
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
47m2
Patro
2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Görner
Stanislav Görner
Zobrazit
kontakt
MEGARON REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé