Sousedé
(1/17)
2 700 000 Kč
ID nemovitosti:AR822
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Podlahová plocha:52 m2
Datum aktualizace:16. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie93 kWh/m2

Popis nemovitosti

Prodej pěkného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 2 + 1 se zasklenou lodžií v Příbrami VII, ulice B. Němcové. Byt se nachází v 8.patře vícepatrového domu - 2 x výtah. Byt je v dobrém technickém stavu. Předností bytu je zasklená lodžie a pohled na celou Příbram. Nábytek v bytě může zůstat a nebo se po prodeji odstěhuje. Ideální byt na investici - zajistíme pronájem bytu - správa bytu zdarma. Celková výměra bytu je 52 m2. V domě dříve bylo podlahové topení a nešlo regulovat, ale po opravě domu jsou všude radiátory a velmi se zlepšila regulace tepla v bytech. Ideální poloha domu - v okolí veškerá občanská vybavenost - školy, školky, obchody, kultura, pražská integrovaná autobusová doprava PID, a další. Prohlídky bytu po domluvě. Podrobné informace v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
InternetPlyn
ID nemovitosti
AR822
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
52m2
Obytná plocha
51m2
Užitná plocha
51m2
Patro
7
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Ivo  Bacík
Ivo Bacík
Zobrazit
kontakt
Arka reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé