Sousedé
3 690 000 Kč
Poznámka k ceně: v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku
ID nemovitosti:1114-3056
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Podlahová plocha:54 m2
Datum aktualizace:28. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

REZERVACE Byt o velikosti 2 + 1 o celkové výměře cca 54 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží zděného domu v centru Pardubic, v lokalitě kde je zároveň klid, ulice Dašická.

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento byt.

Byt je tvořen ze dvou obytných místností. Obývací pokoj a ložnice, dále kuchyň s kuchyňskou linkou, myčkou a troubou s plynovým sporákem. V bytě je koupelna, ve které je vanou i sprcha, WC a pračka. Podlahovou krytinou je lino, parkety a dlažba. V bytě jsou již plastová okna. K bytu náleží 3 sklepní kóje (11 m2, 1,5 m2, a 1 společný pro 2 byty).

Dům je celý zateplen, proběhla i rekonstrukce střechy. V roce 2002 proběhla rekonstrukce koupelny (odpady, sprchový kout). V roce 2006 nová elektřina a plastová okna a v roce 2019 rekonstrukce kuchyně a podlah.

Byt disponuje soukromím, klidem a zelení. Lokalita bytu je výborná, vše potřebné, jako Potraviny a sportovní areál, v docházkové vzdálenosti. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a dopravním spojením.

Měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu:

1.375,- fond oprav

500,- voda

126,- zbytek

2.001,- celkem náklady na bydlení

V bytě je nájemník, byt je možné nadále využívat k pronájmu, případně lze nájemní smlouvu zrušit a využívat byt jako vlastní.

Bližší informace najdete na www.bytpardubice.cz. U každého mého bytu najdete samostatnou webovou stránku nemovitosti, profesionální fotografie, 3D půdorysy, videoprohlídku, videozáběry z dronu a virtuální prohlídku bytu...

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
1114-3056
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
54m2
Obytná plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal  Hrdina
Michal Hrdina
Zobrazit
kontakt
RK POHODA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé