Sousedé
(1/14)
2 600 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 2000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:820270
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízený byt se nachází v krajském městě Jihlava, v bezprostřední blízkosti naleznete nemocnici, centrální autobusové nádraží či nákupní středisko. Před domem je zastávka městské hromadné dopravy. Byt se nachází ve zděném domě, což výrazně snižuje vliv hluku jak z venkovního prostoru, tak i v rámci ostatních bytů v domě. Okna z ložnice a z obývacího pokoje jsou orientována na jih, protilehlá strana bytu je situována do klidové oblasti. Celkově se jedná o příjemné bydlení s dostupnými provozními náklady. Nemovitost je možné přizpůsobit dle představ nového vlastníka. Pro domluvení prohlídky kontaktujte našeho makléře. Výhodné financování zajistí naši hypoteční poradci.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
820270
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
57m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Marcela Válková
Marcela Válková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé