Sousedé
(1/20)
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 6108.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:819332
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Datum aktualizace:17. prosince 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví 2+1, 55 m2. Zatepleno, okna plast. Prostorná, zasklená lodžie. Blízko do obchodů. Atypický byt, parkety a dlažba. Hezké bytové jádro s keramickými obklady a novým sprchovým koutem. Část nábytku může dle dohody zůstat. Blízko je i škola a školka i zastávky autobusů. S financováním Vám může pomoci naše hypotéční centrum. Makléř Vám poskytne další informace a zařídí Vám prohlídku bytu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
WC
Splachovací
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
819332
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
55m2
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Ing. Ladislav Varner
Ing. Ladislav Varner
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé