Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:812364
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:59 m2
Datum aktualizace:21. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 59 m2 o dispozicí 2+1 s balkónem. Bytová jednotka je v udržovaném pěkném stavu, nachází se v přízemí. K bytu náleží sklep 20 m2, který lze využít případně jako dílnu. Parkování je přímo vedle domu.
S financováním pomůže partner M&M finance. Zvu Vás na prohlídku, na které se domluvíme rád Vás provedu celou nemovitostí, budu se těšit na Vaše zavolání.
M&M Finance pomůžou s financemi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
812364
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
59m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Lukáš Jirka
Lukáš Jirka
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé