Sousedé
(1/15)
3 175 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 500.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:812236
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:45 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte klidné místo k bydlení s dobrou dostupností do hlavního města, můžeme Vám nabídnout byt 2+1 na ulici Poštovní. Je umístěn v šestém podlaží a jeho podlahová plocha činí 45m?. Odpolední kávu si můžete vychutnat při posezení v lodžii, která má velkorysou délku šest metrů a poskytuje uklidňující výhled do okolí. K příslušenství dále náleží komora na chodbě a sklepní kóje. Byt je v původním stavu, a proto se zde přímo nabízí úpravy podle Vašich představ. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, školky i základní škola, velké dětské hřiště a kurty. Jen několik minut od domu se dostanete mimo zástavbu a můžete se věnovat sportovním a turistickým aktivitám v přírodě. Pro čas Vaší prohlídky volejte makléři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
812236
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
45m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Petra Kopicová
Petra Kopicová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé