Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:811791
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:49 m2
Datum aktualizace:26. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám do prodeje byt 2+1 v centru města Olomouce. Byt je v původním, ale zachovalém stavu. Prodej tohoto bytu je ideální variantou pro ty, kteří si chtějí udělat rekonstrukci podle sebe nebo hledají nemovitost k investičním záměrům. V případě zájmu kontaktujte makléře. Financování zajištěno prostřednictvím M&M finance company.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
811791
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
49m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - David Holík
David Holík
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé