Sousedé
(1/12)
4 299 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:805583
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:63 m2
Datum vložení:29. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte příjemné bydlení s balkonem i výtahem na Slovanech..? Hledáte klidné místo, kde mohou vyrůstat Vaše děti blízko školy a školky..? Přesně takový byt pro Vás mám v Plzni v Ořechové ulici. Je to prostorné 2+1, vhodné jak k bydlení, tak k pronájmu. V tomto případě Vám velmi rád najdu vhodného nájemníka. Jak už bylo zmíněno, je to jeden z mála domů na Slovanech s vlastním moderním výtahem, je tedy vhodný jak pro zájemce v důchodovém věku, tak pro rodinu s malými dětmi. S financováním Vám velmi rád poradí finanční poradce Jan Malotin. Rezervujte si termín prohlídky a pořiďte si vysněný byt ještě do konce prázdnin.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
805583
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
63m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Bc. Václav Přibek
Bc. Václav Přibek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé