Sousedé
(1/13)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:800985
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Datum aktualizace:5. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt, který je vhodný i jako investiční?
Představujeme Vám byt v osobním vlastnictví, o dispozici 2+1 a rozloze 56,6 m2 s terasou o velikosti 8 m2, ve vyhledávané části na ulici Buková. Jednotka se nachází ve 2. patře čtyřpatrového cihlového domu s výtahem. V bytě bydlí dlouhodobě nájemnice a čistý výnos činí 10 300 Kč. Další výhodou bytu je, že vytápění je zde řešeno vlastním elektrickým kotlem.
V blízkosti nalezneme základní školu, mateřskou školu, městskou hromadnou dopravu, poštu, kavárnu, obchod i nemocnici. Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
800985
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
66m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ivana Pavlasová
Ivana Pavlasová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé