Sousedé
(1/18)
Byt v klidné lokalitě, vše nablízku
3 350 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:22K016BO
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Datum aktualizace:7. září 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout byt v osobním vlastnictví ve Žďáru nad Sázavou, ul. Palachova. Byt je umístěn v 1. NP, velikost bytu je 2+1 a výměra 56,5 m². Dispozice bytu: kuchyně, 2x pokoj, koupelna, samostatné WC, šatna, předsíň. Součástí bytu je zasklená lodžie a sklepní kóje. V domě se nachází kolárna, kočárkárna, výtah, bezbariérový přístup. Dům je revitalizovaný. Bezproblémové parkoviště u domu, veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti. V sousedství domu je základní a mateřská škola, dětské hřiště, nádraží, obchody. Doporučujeme prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu C..

Základní údaje

ID nemovitosti
22K016BO
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
57m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Michaela Zapletalová
Michaela Zapletalová
Zobrazit
kontakt
Reality GAIA, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé