Sousedé
(1/18)
Byt v centru města Strážnice
2 390 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:22H252BO
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 umístěný ve 3. patře cihlového bytového domu na ul. Obchodní v samém centru města Strážnice.
Byt o užitné ploše 57,8 m² je v původním stavu. Jednotka je tvořena větší vstupní chodbou s vestavěnými skříněmi, dvěma neprůchozími pokoji (jeden s balkonem), kuchyní, koupelnou a samostatným WC. K bytu dále přináleží prostorná komora umístěná na mezipatře a sklep v 1. podzemním podlaží. Ve vchodě je umístěno pouze 8 bytových jednotek s bezproblémovými obyvateli.
Dům je revitalizován - plastová okna, nové stupačky, střecha a disponuje vlastním plynovým vytápěním. S revitalizací domu nejsou spojeny žádné úvěry. Na nového majitele přejde s nabytím vlastnického práva současně bonus v podobě částky ve výši 80 tis.Kč naspořené ve fondu oprav.
Budeme se těšit na případnou prohlídku.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu G.

.

Základní údaje

ID nemovitosti
22H252BO
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
58m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Markéta Kolaciová
Markéta Kolaciová
Zobrazit
kontakt
Reality GAIA, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé