Sousedé
(1/6)
2 280 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize 3 %
ID nemovitosti:28bt2305
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:4. května 2023
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi bytovou jednotku o velikosti 2+1 s balkonem, podlahové ploše 50 m2, umístěnou ve 4. patře bytového domu v centrální části města. Byt je v původním stavu s částečnými úpravami (plastová okna), příslušenství tvoří zděná komora v přízemí bytového domu. Ideální poloha v centru města, přitom na klidném místě v žádané lokalitě Dubič.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Druh bytu
Klasický
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
28bt2305
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
54m2
Patro
4
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Jochman
Jiří Jochman
Zobrazit
kontakt
REALITY DOMUS s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé