Sousedé
(1/24)
NML_8034.jpg
3 800 000 Kč
ID nemovitosti:571
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej atypického bytu v suterénu krásné a zrekonstruované prvorepublikové vilky v klidné části Liberce, nedaleko centra. Pozemek kolem domu je oplocen. Parkování je na veřejné komunikaci. V dosahu všech služeb – obchody, lékař, MHD. Dům je po rekonstrukci. Dům je podsklepen a je bez výtahu.

Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží, v podlaží, kde jsou dále sklepy a společné prostory. Byt je v polosuterénu a je částečně i pod úrovní okolního terénu. Do suterénu je vstup možný od hlavního vchodu, nebo bezbariérovým přístupem z pozemku kolem domu. Byt tvoří 2 pokoje, kuchyň a zimní zahrada. Po vstupu do malé předsíně je na jednu stranu vchod do koupelny a WC. Zde je vana, umyvadlo, místo na pračku, WC mísa a elektrický bojler na ohřev vody. V koupelně je okno, podlahy a stěny jsou obloženy keramickými obklady. Na stropě jsou prkna. Kuchyň navazuje na předsíň a dále na obývací pokoj. Z obývacího pokoje je po 1 schodu vstup do malé ložnice, kde je i malá šatna. Na druhou stranu obývacího pokoje je zimní zahrada. V bytě jsou původní dřevěná okna, byt je vytápěn lokálně – elektrickými přímotopy. Voda se ohřívá elektrickým bojlerem. V bytě je na podlaze dlažba – předsíň, koupelna a kuchyň. Podlahy v pokojích jsou prkna a na nich koberce. V zimní zahradě je lino. Stěny a stropy jsou pokryty tapetou. V bytě je nutná rekonstrukce podlah, izolace podlah, stěn, částečně oken a topení. Není přístup na zahradu ani zde není terasa. Byt nemá sklep, je zde společná sklepní místnost a na půdě je společná půda. Byt leží nedaleko centra, ale ve velmi klidné lokalitě s dostatkem zeleně.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, zděné jádro, sklep, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
El.kotel
ID nemovitosti
571
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
54m2
Místností
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Vanda Hrubešová
Vanda Hrubešová
Zobrazit
kontakt
C-M PrimaReal, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé