Sousedé
(1/14)
IMG_2063.jpg
Rezervace
1 460 000 Kč
ID nemovitosti:z-10223
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme byt 2+1 v původním stavu, ale s novými plastovými okny a balkonovými dveřmi včt. žaluzií od firmy Nelan, do ulice Smetanova je instalované tříkomorové plastové okno, ostatní jsou dvoukomorová. Jedná se o prostřední byt s nízkými náklady na topení.
Byt je napojen na dálkové vytápění pomocí radiátorů ústředního topení, plynový průtokový ohřívač vody je mimo provoz - nutná výměna. bytové jádro i kuchyňská linka jsou původní, také elektroinstalace vyžaduje celkovou revizi resp. opravu. K bytu patří balkón s výhledem do klidové zóny a sklepní kóje. Byt je vyklizený s možností okamžitého převzetí.
Byt se nachází v prvním patře udržovaného panelového domu se zateplenou fasádou, nedaleko centra města Chebu.
Zdarma Vám zajistíme financování při koupi nemovitosti s komplexními službami a nejvýhodnější úrokovou sazbu.
Další informace na tel. 603213325


Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vybavení: sklep

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
110 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
z-10223
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
52m2
Místností
2
Patro
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Billová
Iveta Billová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář Rebellion s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé