Sousedé
4 200 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:18713
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:59 m2
Podlahová plocha:56 m2
Datum aktualizace:5. června 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout zprostředkování prodeje cihlového bytu 2+1 v Blansku na ulici Poříč. Byt s celkovou plochou 59 m2 je umístěn v posledním 4.NP domu bez výtahu, který prošel kompletní revitalizací. Na každém podlaží jsou umístěny pouze tři bytové jednotky, ke každé jednotce náleží sklep v 1.PP domu, sklepy jsou bezbariérově přístupné samostatným vstupem přímo z ulice. Byt bez balkonu má JZ orientaci do vnitrobloku s dětským hřištěm. Jedná se o pěkný světlý byt nedaleko centra, který prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí: nové rozvody el. elektřiny, vody, odpadů, nově vybudovaná koupelna se sprchovým koutem společná s toaletou, nová kuchyňská linka s plynovým sporákem. Všechny místnosti jsou samostatně přístupné z předsíně (obývací pokoj 19m2, ložnice 14m2, kuchyň 10m2, koupelna s WC 4m2, šatna 2m2, předsíň 6m2, sklep 3m2). Na podlahách v pokojích jsou položeny dřevěné parkety, v ostatních místnostech potom velkoformátová dlažba, okna jsou plastová s dvojskly. Dům je vytápěn z centrální kotelny, se samostatným měřením pro každou jednotku.

Měsíční náklady na bydlení: zálohy SVJ činí 4 500 Kč (FO, vodné a stočné, teplo, pojištění domu, spol. elektřina, úklid, správa) + elektrická energie cca 1 300 Kč + plyn (pouze na vaření) cca 300 Kč.

Město Blansko leží v údolí řeky Svitavy, přibližně 20 km severně od Brna, obklopené krásnou přírodou. Bývá označováno jako vstupní brána do Moravského krasu. Ve městě je veškerá občanská vybavenost, služby, obchody, lékaři, sportoviště. Přímé vlakové a autobusové spojení do Brna.

Základní údaje

ID nemovitosti
18713
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
59m2
Užitná plocha
59m2
Místností
3
Patro
4
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Irena Pavlišová
Ing. Irena Pavlišová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

© 2024 Sousedé