Sousedé
(1/4)
3 200 000 Kč
ID nemovitosti:KB011817
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu klasické dispozice 2+1 o výměře 54 m2, s vlastním balkonem a prostornou sklepní kójí. Fotografie bytu k dispozici boužel nemáme k dispozici. V bytě aktuálně bydlí nájemník, kterému je legitimně vypovězena nájemní smlouva a probíhá soud o vyklizení u Okresního soudu v Pardubicích.
Byt je před kompletní rekonstrukcí - je to nepopsaný list, vybízící k vlastnímu řešení rekonstrukce, rozestavění zařízení apod.
Energetická třída "E", ovšem SVJ má v plánu dům revitalizovat a zateplit.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
KB011817
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Plocha sklepa
4m2
Obytná plocha
48m2
Užitná plocha
54m2
Plocha balkonu
3m2
Patro
1. patro
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Ondřej Žemlička
Ondřej Žemlička
Zobrazit
kontakt
KOVA Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé