Sousedé
(1/22)
obyva?k 6
7 350 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:IETB100374
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Datum aktualizace:15. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nová Rezidence Heršpice nabízí prodej podkrovního bytu 2+1 o užitné ploše 80,25 m2 + 11,6 m2 s krásnou terasou a výhledem do klidné zahrady. Byt má velký úložný prostor o výměře 23m2 ( nebo lze tento prostor využít jako podkroví pro děti) , ke kterému je vstup přes interiérové schodiště. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci a nachází se v 3.NP s označením "M" v bytovém domě na adrese Sokolova, v městské části Brno-Heršpice. Výhoda postupné financování!Bytový dům disponuje 14 jednotkami a nyní prochází kompletní rekonstrukcí s dokončením červen 2023.Součástí každé jednotky ve standartu zahrnuje:Vinylová podlahová krytina v dekoru dřeva, vnitřní obložkové bílé dveře s kvalitním nerezovým kováním, italské keramické obklady a velkoformátová dlažba v moderním stylu, v koupelně otopný elektrický žebřík, příprava pro instalace na kuchyňskou linku, myčku a pračku, ventilátor s tichým chodem, na stropní konstrukci zařízení autonomní detekce a signalizace kouře, rozvody pro svítidla.V domě je centrální plynové topení, každá jednotka má zvlášť samostatné měření médií (teplá a studená voda, teplo, elektřina).V blízkosti bytového domu se nachází autobusová zastávka, dětské hřiště a park. Centrum města je vzdáleno deset minut autem. MŠ a ZŠ pochůzdné vzdálenosti, 2km vzdáleno nákupní centrum.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
IETB100374
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
80m2
Plocha terasy
12m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martina Fottrová
Martina Fottrová
Zobrazit
kontakt
I.E.T. Reality, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé