Sousedé
(1/14)
2Z8A1393-HDR
2 140 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. provize, včetně provize
ID nemovitosti:14421643
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Datum aktualizace:17. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi byste bydleli v klidu, obklopeni zelení s krásným výhledem ? Pak tento byt čeká právě na Vás.Mám pro Vás nabídku podkrovního bytu s podlahovou plochou 58m2 s dispozicí 2+1 , který prošel proměnou v podobě kuchyňské linky, koupelny, podlahy a zbytek čeká jen na nové majitele , aby si nový domov zkrášlili a proměnili podle svých představ. Přidanou hodnotou je půdní prostor , který se nachází přímo nad bytem a je jeho součástí. Na patře se nachází společný balkón a velká prostorná půda, kde uvítáte možnost uložení kol, lyží , nábytku apod. Dále na patře naleznete spíš, která náleží k bytu. Vytápění bytu je pomocí kotle na tuhá paliva, část dřeva je ponechána dole v suterénu ve sklepě. V bytě byla zahájena příprava kabelu na elektrokotel.Obec Rozkoš se nachází 2 km od města Humpolec .Město Humpolec je obcí s rozšířenou působností .Obec Rozkoš leží přibližně v polovině cesty po dálnici D1 mezi Bernem a Prahou.Pokud Vás tato krásná nemovitost zaujala, ráda se s Vámi potkám na společné prohlídce! S financováním nemovitosti Vám mohou pomoci naši specialisté na hypoteční úvěry.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
14421643
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
58m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Romana Bednářová
Romana Bednářová
Zobrazit
kontakt
Prodejme.to

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé