Sousedé
(1/25)
27
999 000 Kč
ID nemovitosti:0274-NP00548
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:22. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a velikosti 60,8 m2. Byt se nachází v 1. NP (přízemí) cihlového domu a je po částečné rekonstrukci.V kuchyni a ložnici je nové PVC, v další ložnici jsou původní parkety. V bytě je nově rozvedena elektřina. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva, ale do domu je přiveden plyn, takže je možná změna na plynové vytápění.K bytu náleží sklep.Dům leží v klidné lokalitě s vynikající dostupností do centra města a k veškeré občanské vybavenosti. Parkování je možné v bezprostřední blízkosti domu.Financování Vám rádi zajistíme v kompletním servisu služeb.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
0274-NP00548
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
60m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Radka Paulová
Radka Paulová
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé