Sousedé
3 100 000 Kč
Poznámka k ceně: k jednání
ID nemovitosti:31
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Podlahová plocha:56 m2
Datum aktualizace:6. srpna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Objevte skvostné bydlení v srdci Rožnova pod Radhoštěm! Nabízíme vám jedinečnou příležitost vlastnit krásný, slunný byt s neodolatelným výhledem na majestátní Radhošť. Byt 2+1 o podlahové ploše 56 m byt s balkónem vás okouzlí svým půvabem a dokonalou atmosférou.

Jakmile vkročíte do tohoto zázračného bytu na ulici 5. května, uvítá vás teplá atmosféra a příjemné světlo pronikající plastovými okny. Elegantní plovoucí podlahy dotvářejí neodolatelný pocit elegance a komfortu.

Důkladně rekonstruovaný prostor vám nabízí samostatné WC a koupelnu, které splní veškerá vaše očekávání. Praktické rozložení pokojů s průchozím řešením poskytuje dostatek prostoru pro každodenní pohodlí a soukromí.

Ať už jste v ložnici nebo ve světlém obývacím pokoji, budete mít výsadní výhodu východního a západního orientace oken, která vám zaručí ideální množství slunečního světla po celý den.

Nechte se pohltit touto výjimečnou lokalitou, která vám nabízí pohodlnou dostupnost do centra Rožnova pod Radhoštěm. Zde naleznete veškerou občanskou vybavenost a potěšíte se blízkostí přírody, která je vám doslova na dosah.

Když si koupíte tento byt, neztratíte ani jediný kousek jeho kouzla. Bude vám předán s kompletním vybavením, jak ho zachycují fotografie a video. Stačí se usadit a začít užívat výjimečný život v novém domově.

Nabízená cena za tuto nemovitost, včetně právního servisu, je 3.100.000,- Kč.

Nechte se zlákat tímto jedinečným bytem a staňte se majitelem snů. Neotálejte, protože právě jste našli to, po čem jste vždycky toužili.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
31
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Plocha balkonu
6m2
Místností
3
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Vlastimil  Dřímal
Vlastimil Dřímal
Zobrazit
kontakt
Vlastimil Dřímal

© 2023 Sousedé