Sousedé
1 800 000 Kč
ID nemovitosti:17
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Podlahová plocha:57 m2
Datum aktualizace:1. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte hezký byt v centru Lázeňského města Jeseník?
Hledáte byt ihned k nastěhování?
Hledáte dobrou a bezpečnou investici?
Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o velikosti 57 m. Byt se nachází na ulici Mahenova v 2 NP Lázeňského města Jeseník.
Náklady na provoz bytu jsou 4.872,- Kč, měsíčně. Topení dálkové s rozvodem do radiátorů včetně ohřevu teplé vody. Odpady svedeny do obecní kanalizace. K bytu náleží sklepní kóje. Hledáte li byt v Lázeňském městě Jeseník který můžete hned vlastnit? Který si můžete dotvořit podle svých představ dal již nehledejte, právě jste jej našli.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
17
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
57m2
Užitná plocha
57m2
Plocha lodžie
6m2
Místností
3
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Vlastimil  Dřímal
Vlastimil Dřímal
Zobrazit
kontakt
Vlastimil Dřímal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé