Sousedé
(1/10)
Náhled na dům
1 275 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků a právního servisu
ID nemovitosti:259
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:59 m2
Datum aktualizace:12. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt o výměře cca 59 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu v klidné části Teplic. Dispozici tvoří vstupní chodba, samostatná toaleta, koupelna, obývací pokoj (24m2) s orientací na jižní stranu s výhledem do zeleně. Na severní straně je orientována ložnice s balkónem a kuchyně (linka, plynový sporák (platí se 500 Kč za kvartál), úložná skříň, jídelní stůl se židlemi). Topení je ústřední dálkové. Současné náklady na bydlení se zálohami pro jednu osobu jsou 3900 Kč. Dům je dobře zateplený a na energie úsporný. Byt bude předán vyklizený s možností k dispozici od března. V okolí je vše co potřebujete, mateřská a základní škola, pošta, potraviny, nemocnice a za domem jen pár minut pěšky místní lesopark. Převodní poplatek na Podkrušnohorském družstvu 14tis. Kč hradí nabyvatel. V případě, že se vám nabídka líbí zavolejte si o prohlídku. Rádi vám zdarma nabídneme možnosti financování koupě této nemovitosti. Byt bude volný od května.

Základní údaje

ID nemovitosti
259
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
59m2
Užitná plocha
59m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Daniel Humplík
Daniel Humplík
Zobrazit
kontakt
RealitasFIN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé