Sousedé
(1/9)
3 750 000 Kč
ID nemovitosti:N00016
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Datum aktualizace:3. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej byt 2+1 o velikosti 54 m2 v revitalizovaném domě v ulici Blatenská v Plzni. Byt se nachází v částečně rekonstruovaném stavu se zděným jádrem a najdeme ho ve čtvrtém patře domu. Rekonstrukce bytu se týkaly především plovoucích podlah v obou pokojích a rekonstrukce koupelny. Všechny rekonstrukce jsou však starší 10 let. Revitalizace domu se týkala zateplení fasády a střechy, výměny plastových oken a také výměny technologických rozvodů, jako jsou stoupačky v domě. Byt se skládá ze dvou neprůchozích pokojů, které jsou přístupné ze vstupní chodby, dále kuchyně s jídelnou, koupelny a samostatného WC, také přístupné z chodby bytu. Vytápění a ohřev teplé vody je v bytě řešen dálkově. K bytu náleží sklepní kóje 2 m2 v suterénu budovy. Bytový dům je bez výtahu. Veškerá občanská vybavenost je v nejbližším okolí. Byt je volný k nastěhování po převodu vlastnického práva ihned. Vřele doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N00016
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Ivan Rudolf
Bc. Ivan Rudolf
Zobrazit
kontakt
Ivan Rudolf

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé