Sousedé
(1/12)
1
3 800 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:102-00280
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:102 m2
Datum aktualizace:19. dubna 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie97 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej celkově zrekonstruovaného bytu o velikosti 102 m2.V současné době jsou prostory zapsány jako jiný nebytový prostor, takže je vhodný k podnikání, jako sídlo firmy apod. V případě bydlení, majitel prostory na své náklady zrekolauduje.Byt se nachází ve městě Chotěboř, kde je kompletní občanská vybavenost a spousta pracovních příležitostí.Byt má prostornou vstupní halu 12m2, odkud je vstup do obývacího pokoje (59 m2), který je možno rozdělit příčkou na dva i tak velké pokoje. Kuchyň je samostatná.Je zde koupelna s WC a další samostatné WC, prostor na pračku a sušičku. V bytě jsou plastová okna, vytápění elektr. infrapřímotopy. Parkování je možné před domem.Financování zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
102-00280
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
102m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeňka Hospodková
Zdeňka Hospodková
Zobrazit
kontakt
BEZPOBOČKY.CZ s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé