Sousedé
1 350 000 Kč
ID nemovitosti:5020
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:56 m2
Datum aktualizace:24. června 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

BO! Vám nabízí k prodeji prostorný byt 2+1 v družstevním vlastnictví s výbornou polohou na ulici Kosmonautů v části obce Ráj v Karviné. Tento byt o rozloze 56 m² se nachází v patem patře pětipatrového cihlového domu.

Byt se nachází v původním stavu, což vám dává možnost přizpůsobit si ho podle svých představ a potřeb. V bytě samotném se nachází obývací pokoj, kuchyně, ložnice, koupelna s masážním sprchovým koutem, který můžete využít i jako malou vanu. Prostorné místnosti a dobře rozvržený prostor poskytují dostatek místa pro pohodlné bydlení. K bytu náleží také zasklená lodžie, která je ideálním místem pro relaxaci. Výhledy nabízí do dvora i do ulice.

V případě potřeby relaxace a odpočinku můžete využít blízké zámecké parky, lázně, novou cyklostezku, kde si můžete užívat čas s rodinou a dětmi.
V blízkosti domu najdete veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody, restaurace a veřejná doprava, což vám usnadní každodenní život s dětmi.

Přestože je byt v původním stavu, nabízí skvělý potenciál pro přizpůsobení vašim potřebám a představám.

Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte kontaktovat naši BO! kancelář. Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme termín prohlídky.

BO! s námi rostou příběhy ..

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
5020
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
56m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Palochová
Iveta Palochová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé