Sousedé
1 561 000 Kč
ID nemovitosti:3850
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Plocha pozemku:55 m2
Datum aktualizace:9. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

BO! Vám nabízí k prodeji prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví s výbornou polohou na ulici Kosmonautů v klidné části obce Ráj v Karviné. Tento byt o rozloze 55 m² se nachází ve druhém patře čtyřpatrového panelového domu.

Byt se nachází v původním stavu, což vám dává možnost přizpůsobit si ho podle svých představ a potřeb. V bytě samotném se nachází obývací pokoj, kuchyně, ložnice a koupelna. Prostorné místnosti a dobře rozvržený prostor poskytují dostatek místa pro pohodlné bydlení.

V případě potřeby relaxace a odpočinku můžete využít blízké zámecké parky, lázně, novou cyklostezku, kde si můžete užívat čas s rodinou a dětmi.
V blízkosti domu najdete veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody, restaurace a veřejná doprava, což vám usnadní každodenní život s dětmi. Parkování je možno u domu.

Tento byt je vhodný pro ty, kteří hledají klidné a pohodové místo pro svou rodinu. Přestože je byt v původním stavu, nabízí skvělý potenciál pro přizpůsobení vašim potřebám a představám.

Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte kontaktovat naši BO! kancelář. Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme termín prohlídky.

BO! s námi rostou příběhy ..

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
3850
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
55m2
Užitná plocha
53m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Iveta Palochová
Iveta Palochová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé