Sousedé
(1/16)
2 370 000 Kč
ID nemovitosti:1564
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Plocha pozemku:66 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klidné bydlení v těsné blízkosti centra a zároveň byt, kde budete mít vlastní krbová kamna? Pokud zní Vaše odpověď "ano" čtěte níže, právě jste ji našli.

Máme pro Vás slunný byt o dispozici 2+1 s balkónem, 2 sklepy a 2 komíny ve městě Přelouč, kde je veškerá občanská vybavenost.
Jedná se o zděný byt s následujícími místnostmi:
Kuchyň - 10 m2
Obývací pokoj - 18 m2
Ložnice 15 m2,
Balkón 2 m2,
Koupelna 4 m2 a oddělená toaleta - 1,4 m2.

V bytě je původní elektřina, topení zvlášť v jednotlivých místnostech vyjma ložnice a průtokový ohřívač vody - karma. V obývacím pokoji a ložnici jsou zachovalé dřevěné parkety. Vzhledem k velikosti a potřeby částečné rekonstrukce je zde výhodná možnost změnit dispozice jednotlivých místností. Na posledních fotografiích jsme pro Vás připravili 3D vizualizaci návrhu propojení kuchyně s obývacím pokojem. Posuďte sami, jakým způsobem se dají prostory využít.

A co odlišuje náš byt od jiných? Zabudované dva komíny v obývacím pokoji a koupelně a možnosti topení v krbových kamen. Přinášíme Vám úsporu v podobě topení a atmosféru k nezaplaceni.

Chcete se přijít podívat osobně? Sjednejte si prohlídku online https://www.facebook.com/CadaOlga/
či zavolejte + 420 778 408 719, ráda Vás bytem provedu.

Majitel si vyhrazuje právo, prodat nemovitost nejvyšší nabídce. S financováním rádi pomůžeme, zdarma spočítáme Vaši možnou měsíční splátku.

Olga Čada - reality NRG

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1564
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Olga Čada
Olga Čada
Zobrazit
kontakt
NRG International Realty s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé