Sousedé
3 800 000 Kč
ID nemovitosti:493
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Podlahová plocha:57 m2
Datum aktualizace:27. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt v cihlovém domě? Nabízíme na prodej byt 2+1, ve třetím patře cihlového domu v Pardubicích, ulice U Marka. Byt o celkové ploše 57m2 má dva samostatné neprůchozí pokoje a prostornou kuchyni. Kuchyně a jeden z pokojů mají okna do vnitrobloku, druhý pokoj má okna do ulice.
Byt je celkově v dobrém technickém stavu a je napojený na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody je zajištěn pomocí dálkového vytápění. Vaření zajišťuje plynový sporák.
Budova je celkově v dobrém technickém stavu. Ve vnitrobloku je nově zbudované sportovní hřiště, které poskytuje dostatek prostoru k vyžití. Parkování vozidel před domem nebude vzhledem k dostatečnému počtu parkovacích míst problém.
Pokud vás nabídka zaujala, jsem vám plně k dispozici.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
493
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
57m2
Užitná plocha
57m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Michal Kučera
Ing. Michal Kučera
Zobrazit
kontakt
eDO reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé