Sousedé
3 390 000 Kč
ID nemovitosti:000552
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Datum aktualizace:1. února 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

V exklusivním zastoupení zprostředkujeme prodej slunného bytu dispozice 2+1 o velikosti 64,1 m2, který se nachází v centru města Sázava. Byt je v původním, ale udržovaném stavu a jeho předností je zejména orientace na dvě světové strany. Zatímco ráno bude vstávat v ložnici orientované do tichého vnitrobloku s orientací na severo-východ, obývací pokoj a kuchyně mají příjemnou atmosféru s orientací na jiho-západ. Celý byt je tak i díky velkým oknům během dne velmi světlý a slunný. Ložnice má nadstandardní výměru, a tak se nabízí mnoho způsobů využití její celé velikosti. Byt nabízí mnoho úložných prostor, ať již v podobě skříní na chodbě, nebo díky komoře umístěné na chodbě bytu mezi ložnicí a obývacím pokojem. Pokud by vám úložný prostor nestačil ani tak, je v přízemí domu sklep o velikosti 1,5 m2, který náleží k bytové jednotce. Udržovaný dům prošel v roce 2018 revitalizací a je tak již zateplen, okna byla vyměněna za plastová. V přímém okolí bytu je veškerá občanská vybavenost – MŠ, škola, pošta, lékárna, banka, obchody, restaurace, lékař, městský úřad apod., stejně jako autobusové i vlakové nádraží. Pro aktivní i pasivní sportovce je zde mnoho možností ať již v podobě fotbalového či tenisového klubu, a především díky infrastruktuře pro kolo, běh či vodní sporty., zatímco okolní příroda vás vybídne k procházkám či houbaření. Výborná dopravní dostupnost – v případě cestování do Prahy autem trvá cesta na Chodov pouhých 30 minut, zatímco pravidelná autobusobá linka vás doveze na stanici metra Háje. Získáte tak ideální městské bydlení s výbornou občanskou vybaveností, a přesto v obklopení krásné přírody. Byt je v osobním vlastnictví a je tedy jednoduché jej financovat hypotečním úvěrem, více informací u makléře či na prohlídce, kam vás srdečně zvu.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
000552
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
64m2
Užitná plocha
66m2
Patro
1. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Filip Ondruš
Filip Ondruš
Zobrazit
kontakt
FIOREAL

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé