Sousedé
(1/21)
2 690 000 Kč
ID nemovitosti:377112
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Plocha pozemku:61 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:17. dubna 2024
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Byt 2+1 61m2 rekonstruovaný, OV se zahrádkou 400m2

Výhradně vám nabízíme prodej kompletně rekonstruovaného moderního bytu 2+1 61,25m² + 2x sklep 4+4,5m² (není započítaný do plochy bytu) a zahrádkou cca 400m². Byt v podílovém vlastnictví. Probíha převod do osobního vlastnicví. Byt se nachází v obci Heřmanice u Jaroměře č.p. 49.

Dispozice bytu je 2+1. Dominantu bytu tvoří velký obývací pokoj 18,94m² s balkonem 1,49m², velká vstupní chodba 8,6m², která propojuje kuchyň 14,1m², koupelnu 3,17m², samostatné WC 0,75m² a ložnici 14,2m². K bytu náleží sklep o velikosti 5m², který není započítaný do výměry bytu. V přízemí domu je k dispozici společná kolárna.

Parkovaní je možné před domem nebo na pozemku cca 400m², kde je možné vybudovat více možností, které jsou například: garáže, pergoly, dětské hřiště nebo svojí soukromou BIO zahrádku. Tato výhoda pozemku umožňuje si vybudovat klidovou a relaxační zónu a jednoduše si tak zpříjemnit Vaše vysněné léto nedaleko Vašeho nového bytu. Byt je orientován na východní a západní stranu což umožňuje v letních měsících výbornou větratelnost.

Byt prošel kompletní a vkusnou rekonstrukcí 3Q/2023, vše v přírodních barvách. Nové jsou omítky a stropy spolu s kompletní výmalbou, nové moderní dveře s kováním spolu se vstupními vchodovými dveřmi, nová dlažba a obklady, nová plovoucí podlaha, koupelna s novými zařizovacími předměty, nový elektrokotel v kombinaci s ohřevem teplé vody a vytápěním. Nové rozvody elektřiny 220V a 380V, vody, kanalizace, plynu, vytápění v mědi spolu s deskovými radiátory. Okna plastová dvojsklo. Vše je již hotové a na Vás již zbývá si tuto jedinečnou nemovitost vybavit svým nábytkem a přes zimu si navrhnout Vaší novou zahrádku.

Byt se aktuálně převádí do osobního vlastnictví na náklady prodávajícího, již je podaná žádost. Výměra pozemku bude upřesněna. Přímo za domem je autobusová zastávka, dálniční sjezd D11, Mateřská školka a knihovna. V dojezdové vzdálenosti do nedaleké Jaroměře naleznete dostatek obchodů, škol, parků, nemocnici a dalšího. Nedaleko se nachází velmi oblíbený Kuks a zároveň nedaleké Krkonoše.

Doporučuji jako investici pro vlastní bydlení. Cena je včetně právního servisu, úschovy, poplatku na KN a rezervačního poplatku.

Cena k jednání.
Pokud Vás nabídka zaujala, budu se s Vámi těšit na osobní prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
377112
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha sklepa
5m2
Obytná plocha
61m2
Užitná plocha
61m2
Plocha balkonu
2m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
E (i)
Foto - Filip Boudyš
Filip Boudyš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Infinity

© 2024 Sousedé