Sousedé
(1/21)
1 390 000 Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
ID nemovitosti:1071-4500
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Podlahová plocha:64 m2
Datum aktualizace:30. května 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám naše společnost prezentuje nadstandardně prostornou bytovou jednotku 2+1 o podlahové ploše 64 m2 v osobním vlastnictví, lokalita Karviná-Nové Město, ul. Dvořákova umístěnou v 5. nadpodlaží (4.patro) z pěti.
Samostatně se nabízí také možnost odkoupení zděné garáže 22 m2 vzdálené 2 min. jízdou autem situovanou v blízkém, bezpečném garážovém komplexu.

Většinová rekonstrukce bytu zahrnuje zejména zděné bytové jádro, rekonstrukci koupelny, závěsné WC - Geberit, kvalitní omítky, rozvody elektroinstalace v mědi, rozvody vody a odpadů v plastu, interiérové dveře s obložkami, montáž rohové kuchyňské linky v barevném tónu dřeva s LED rampou se spotřebiči (plynová varná deska a elektrická trouba, digestoř). Okna bytu jsou situována na jihovýchod.

V předsíni slouží jako úložný prostor vestavěná skříň a komora cca 2 m2, využívaná ke skladování potravin. Další úložný prostor nabízí prostorná skříň v ložnici.

Podlahy v pokojích tvoří původní parkety kryté PVC a kobercem, v předsíni a kuchyni teraso kryté PVC a kobercem, v sanitě keramická dlažba.

Koupelna a WC jsou ve dvou samostatných prostorech se vstupy z předsíně. V koupelně s moderními keramickými obklady je umístěna zapuštěná vana, umývadlo na DTL skřínce se zrcadlem, otopný el. žebřík, SDK podhled s LED lampami.

Obytný dům prošel revitalizací v podobě zateplení, nové fasády, výměny oken, vchodových dveří, schránek, zvonků, stoupaček, zateplení podlahy půdy a nové střechy. Samotný dům se nachází v oblasti starší městské zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, parčíky se spoustou zeleně a dětskými hřišti.

Před bytovým domem se nachází veřejné parkoviště s dostatečnou kapacitou, městský Dům kultury, asi 50 m za domem jsou Sociálními službami Karviná provozovány registrované sociální služby, a to jesle, denní stacionář a odlehčovací služba pro seniory. U domu se nachází mateřská škola, nedaleko také základní škola a zdravotní středisko. V blízkosti se nachází letní koupaliště a v brzké době se otevře rekonstruovaný krytý bazén. Pod ním je nově otevřené sportoviště. V blízkosti je také sportovní hala pro házenou, zimní stadion s provozní dobou pro veřejnost, zázemí pro squash, tenis, posilovna. Ve městě se nacházejí Lázně Darkov, a.s. zaměřené na léčbu pohybového ústrojí.

Velmi příjemné bydlení v klidné části obce s bezproblémovými sousedy.

Budova disponuje štítkem energetické náročnosti B - velmi úsporná.

Byt je připraven k nastěhování a užívání po dohodě. Nízký měsíční nájem.

V případě zájmu Vám zprostředkujeme financování nového bydlení při výhodných úrokových sazbách. Pro prohlídku bytu a více informací kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaši návštěv

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
110 V230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
1071-4500
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
60m2
Obytná plocha
61m2
Užitná plocha
61m2
Místností
3
Patro
4
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kamil Dolinek
Kamil Dolinek
Zobrazit
kontakt
AZET Reality

© 2023 Sousedé