Sousedé
(1/15)
3 600 000 Kč
ID nemovitosti:868
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Plocha pozemku:54 m2
Datum aktualizace:1. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný byt v osobním vlastnictví v Pardubicích na Višňovce o podlahové ploše 54 m2. Byt o dispozici 2+1 se nachází v prvním, zvýšeném patře cihlového domu s výtahem a balkónem, který se dá v mezipatře zamykat. Dům prošel celkovou revitalizací včetně zateplení a proběhla zde oprava střechy. Bytová jednotka prošla před 5 lety rekonstrukcí bytového jádra a kuchyně i s plovoucími podlahami. Plastová okna. Součástí prodeje je přenechání nájmu (150 Kč za měsíc) za velkou místnost v suterénu domu. Parkování je možné ve vnitrobloku u domu. Dům se nachází v sousedství obchodního domu Kaufland, Lidl a přírodního a sportovního areálu Na Vinici. V okolí je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, MHD, lékaři, služby.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
868
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lucie Juppová
Ing. Lucie Juppová
Zobrazit
kontakt
Reality Jebavá s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé